A reader lives a thousand lifes before he dies. The man who never reads lives only one. -George R R Martin
-
Přihlaste se do soutěže o knihu Kompars od Scotta Westerfelda...

November 2012

Stefanovy deníky, zrození

17. november 2012 at 17:27 | viola. |  Recenze
Autor: L. J. Smith, K. Williamson, J. Plec
Přeložil: Milena Hordinová
Český název: Stefanovy deníky
Původní název: Stefan's diaries
Počet stran: 240
Nakladatelství: Fragment
Stefan, mladičký, lidský Stefan. Poslušný, pohledný mladík z devatenáctého století, který si váží svého otce více než čehokoli jiného, a miluju svého staršího bratra Damona.
Má vcelku normální, slušný život. Dokud nepřijede osiřelá Katherine, která je až podivně překrásná. Je dokonalá, a tak není divu, že se do ní Stefan zamiluje, a nemyslí na nikoho jiného. I přesto že je zasnoubený s jinou.
Stefan si není jistý jestli naneštěstí, nebo naštěstí, každopádně jeho snoubenka umře. Byla zavražděna. Ale není jediná. V Mystic Falls záhadně umírají všerůzné oběti, od zvířat po lidi. Tamní obyvatelé se domnívají, že za to mohou démoni. Upíři. Rozhodnou se je zahnat, nejlépe vyhubit.
A Stefan se dozvídá, že Katherine možná není tak nevinná a lidská jak se zdá... A ničemu ani nepomáhá, že se do ní zamiloval i Damon, který se právě vrátil z vojny...

celá recenze v cl. čl.

new books

1. november 2012 at 10:10 | viola.
Tak k Vánocům si přeju knížky, které vidíte v menu 'chci číst'. Pak ještě Tajný kruh 3, S Elegancí Ježka, knihu o lesních skřítcích.
Už se moc těším až je budu číst.
Zrovna teď čtu Demonata - kniha pátá, Krvavá kreatura. Je to dost dobrý. Mám ráda knihy, kde je hlavní postavou kluk. Jsou často zábavnější, než když je hlavní postavou holka :D
I když s hl. p. holkou, mám knih víc.

Co myslíte vy? Baví vás knihy, kde je hlavní postava kluk? Jakou knížku máte teď rozečtenou? :)

Tumblr_mcefm0frtr1qh77w3o1_500_large